Sarı-Kırmızılılar mutlu sona ulaştı! Sarı-Kırmızılılar mutlu sona ulaştı!

Van Büyükşehir Belediyesi’nin bu paylaşım üzerine Vanspor taraftarları karara tepki gösterdi. Taraftarlardan gelen tepkiler üzerine Van Büyükşehir Belediyesi eş başkanları Abdullah Zeydan ve Neslihan Şedal, yarın oynannacak olan Vanspor-Altınordu maçını taraftarlarla beraber izleyeceği açıklandı.

TARAFTARLAR ALINAN KARARA TEPKİ GÖSTERDİ

Van Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda yarın oynanacak olan Kastamonuspor-Amedspor maçını Kent Meydanında canlı olarak yayınlayacağını duyurmasının ardından Vanspor taraftarları alınan bu karar tepki gösterdi.

ZEYDAN VE ŞEDAL MAÇI STATTAN İZLEYECEK

Van Büyükşehir Belediyes, Kastamonuspor-Amedspor maçını Kent Meydanında canlı olarak yayınlayacağını duyurmasının ardından Vanspor taraftarları alınan bu karara tepki gösterdi. Taraftarlardan gelen tepkiler üzerine Van Büyükşehir Belediyesi eş başkanları yarın oynanacak olan olan Vanspor-Altınordu maçını taraftarlarla beraber izleyeceği açıklandı.

Van Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda; Kentimizin takımı #Vanspor un maçını birlikte izleyeceğiz. 14 Nisan Pazar günü saat 15.00 da oynanacak VanSpor Altınordu Spor maçını #Van Büyükşehir Belediye Eş başkanlarımız Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan #GölkentliletTaraftarGrubu ile beraber Van Şehir stadyumunda izleyecek. Haydi #Vanspor birlikte başaracağız!” denildi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER: HABER MERKEZİ