Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, vatandaşların bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesi için, belediyeye ait toplu ulaşım araçlarını 4 günlük bayram süresince ücretsiz hizmete açacak.

Büyükşehir Belediyesi hayvansal atıkları tarlalara dökerek verimi artırıyor Büyükşehir Belediyesi hayvansal atıkları tarlalara dökerek verimi artırıyor

Bayramın birinci gününden itibaren, Van ve ilçelerinde yüzlerce otobüsle ücretsiz ulaşım sağlanacak.

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Abdullah Zeydan ve Neslihan Şedal, tüm Vanlıların Kurban Bayramı'nı en içten dilekleriyle kutlayarak, Büyükşehir olarak, vatandaşlarımızın yanlarında olduklarını belirtti. Eşbaşkanlar, “Van Büyükşehir Belediyesi olarak sorunsuz bir bayram yaşanması için tüm önlemlerimizi aldık. Bayram tatilini siz değerli vatandaşlarımızın huzurlu ve sorunsuz bir şekilde geçirmesi için tüm birimlerimizle görevimizin başında, sizlerin hizmetinde olacağız.  Vatandaşlarımızın da bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesi için belediyemize ait toplu ulaşım araçları 4 günlük bayram süresince ücretsiz hizmet verecektir. Bayram boyunca seferler ücretsiz olarak yapılacak ve ihtiyaçlar doğrultusunda sahada görev yapan ekip arkadaşlarımız görevlerinin başında olacaklar” ifadelerini kullandı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER: BASIN BÜLTENİ