Amedspor 1 . Lige yükselerek tarihi bir başarı gösterirken  gelecek sezon gözünü Süper Lige dikti. Süper lig hedefi doğrultusunda önemli bir kadro kurmak isteyen Diyarbakır ekibi transfer çalışmalarına hız verdi.

ADAMA TRAORE AMEDSPOR'DA

Amedspor, ilk transferini İngiltere Championship kulüplerinden Hull City forması giyen 28 yaşındaki Malili oyun kurucu Adama Traore’yi renklerine bağlayarak transferde büyük ses getirdi.

Beşiktaş'ın yeni transferi Ciro Immobile'nin İstanbul'a geliş tarihi belli oldu! Beşiktaş'ın yeni transferi Ciro Immobile'nin İstanbul'a geliş tarihi belli oldu!

VANLI FUTBOLCU İLE YOLA DEVAM

Ersun Yanal önderliğinde transfer sürecini hareketli sürdüren Amedspor bir yeni transferi daha açıkladı. Amedspor 2023-2024 sezonu şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Vanlı Oktay Aydın ile 2024-25 sezonunda kadar sözleşmesini yeniledi.

Kulüp sosyal medya hesabında yapışan açıklamada ‘’2023-2024 sezonu şampiyonluğumuzda pay sahibi olan profesyonel futbolcularımızdan Oktay Aydın ile 2024-25 sezonunda da devam etme konusunda anlaştık. İmza töreninde başkan vekilimiz Baran Durmaz ve genel sekreterimiz Faysal Tosun hazır bulundu. Kulübümüze bu sene de çok katkı sunacağını düşündüğümüz Oktay’a yuvana tekrar hoş geldin diyoruz. Her iki taraf için de hayırlı olması dileğiyle…’’ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER - ZENÜN YEŞİL